Oznámenie o triedenom zbere odpadov

Oznámenie

Oznamujeme občanom, že v našej obci je zavedný triedený zber odpadov nasledovným spôsobom :3 krát ročne sa vykonáva zber objemového odpadu z domácností, 1 krát mesačne vykonáva Brantner zber plastu v termínoch, ktoré obecný úrad zverejňuje prostredníctvom miestneho rozhlasu, na úradnej tabuli obce a na internete.

Počas celého roka je možné každú stredu počas úradných hodín odovzdať na obecnom úrade : papier, sklo, plastové flaše, textil a elektroodpad.

Okrem týchto určených priestorov je prísne zakázané pod hrozbou pokuty ukladať vyššie uvedený odpad v Pirdžiho jarku, v lese a na iných miestach.

Triedením odpadu každý z nás môže prispieť k zníženiu nákladov obce na odvoz komunálneho odpadu a tiež k zlepšeniu nášho životného prostredia.

Vytvorené: 21. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 10. 1. 2019 8:42